Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD1000C10 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD1000C10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 100 OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD1000C10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD1000C10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 100 Ohms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73B3ATTE184G | RES 180K OHM 2% 1W 2512 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6B6981V | RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 5696 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-1781-D-T5 | RES SMD 1.78KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD4640F10 | RES 464 OHM 1% 1/4W 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1354F100 | RES 1.35M OHM 1% 1/8W 0805 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD8062D | RES 80.6K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR0805MR-7W1R8L | RES 1.8 OHM 20% 1/4W 0805 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP1402D | RES 14K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218FK-07680KL | RES SMD 680K OHM 1W 1812 WIDE | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0402DRE07220KL | RES SMD 220K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2APB1072X | RES SMD 10.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1711 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD5302A25 | RES 53K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1431D100 | RES 1.43K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10871 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27000 | $0.27 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.