Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD8873F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD8873F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 887K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD8873F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD8873F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 887 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT2512FKE07121RL | RES SMD 121 OHM 1% 3/4W 2512 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1140B25 | RES 114 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JRTTD8063D | RES 806 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD5050F10 | RES 505 OHM 1% 1/8W 0805 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD4702D | RES 47K OHM 0.5% 3/4W 1206 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCS0805FT309K | RES 309K OHM 1% 1/8W 0805 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTC38K3 | RES 38.3K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206825KBHEA | RES 825K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ERTTD201G | RES 200 OHM 2% 1/2W 1210 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD8452A25 | RES 84.5K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2JTTE44R2F | RES 44.2 OHM 1% 1W 1812 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DKE68K1 | RES 68.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K03B10E0RS3 | RES SMD 10K OHM 1% 1/5W 1005 | 1945 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.