Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN731JTTD3441D10 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD3441D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.44K OHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN731JTTD3441D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN731JTTD3441D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 3.44 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RGT1608P-5363-B-T5 | RES 536 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08J203V | RES SMD 20K OHM 5% 2/3W 1206 | 3757 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U0XF1871Y | RES 1.87K OHM 1% 1/32W 01005 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206BRD0732R4L | RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD9880D50 | RES 988 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DTE3K01 | RES 3.01K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0402FR-071K91L | RES SMD 1.91K OHM 1% 1/16W 0402 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1671B25 | RES 1.67K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206JR-07300RL | RES SMD 300 OHM 5% 1/4W 1206 | 9099 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS04021K50FKED | RES SMD 1.5K OHM 1% 1/5W 0402 | 22526 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ETTD46R4F | RES 46.4 OHM 1% 1/2W 1210 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603JR-0716KL | RES SMD 16K OHM 5% 1/10W 0603 | 35181 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP8252D | RES 82.5K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10867 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11837 | $0.11837 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.