Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2BTTD6120B05 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD6120B05 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 612 OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2BTTD6120B05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2BTTD6120B05 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 612 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-S06F2052V | RES SMD 20.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DKE2K94 | RES 2.94K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMB02070D1503DB700 | RES 150K OHM 0.5% 1W MELF 0207 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F1JTTD9762F | RES 97.6K OHM 1% 1/5W 0603 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1HTTC911J | RES 910 OHM 5% 1/20W 0201 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD2870F | RES 287 OHM 1% 1/8W 0603 | 22268 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A22K1BTD | RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 1822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1040B10 | RES 104 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1FRTTBL620G | RES 62 OHM 2% 1/32W 1005 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6AEB131V | RES 130 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 4807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210DRE0730R1L | RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA3D1471V | RES SMD 1.47K OHM 0.5% 1/4W 0603 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRD07160RL | RES SMD 160 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.