Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN731JTTD1371D50 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD1371D50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.37K OHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN731JTTD1371D50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN731JTTD1371D50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 1.37 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD4991C25 | RES 4.99K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLTT0805Z6901QGT5 | RES SMD 6.9K OHM 0.02% 1/4W 0805 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-2RKF4643X | RES SMD 464K OHM 1% 1/10W 0402 | 340674 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1294B50 | RES 1.29M OHM 0.1% 1/8W 0805 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H06B27D4RWS | RES SMD 27.4 OHM 1% 0.15W 0705 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1003C50 | RES 100K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K12B6B04RWS | RES SMD 6.04KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1430A10 | RES 143 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD48R1F25 | RES 48.1 OHM 1% 1/4W 1206 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603510RFKEAHP | RES SMD 510 OHM 1% 1/3W 0603 | 8542 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP1652F | RES 16.5K OHM 1% 1/10W 0402 | 4864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSR2512JKR470 | RES 0.47 OHM 5% 2W 2512 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S03F1070V | RES SMD 107 OHM 1% 1/10W 0603 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10926 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04560 | $0.0456 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.