Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW120615R0JNEAIF |
| LIXINC Part # | CRCW120615R0JNEAIF |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 15 OHM 5% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW120615R0JNEAIF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW120615R0JNEAIF |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW-IF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 15 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-L06UF94MV | RES 0.094 OHM 1% 1/4W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD1020D | RES 102 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD071K96L | RES SMD 1.96KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 4631 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03F4322V | RES 43.2K OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCAN0805E75R0BST5 | RES SMD 75 OHM 0.1% 1W 0805 | 2791 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE0728KL | RES SMD 28K OHM 1% 1/4W 1206 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6VRW1002V | RES 10K OHM 0.05% 1/4W 0805 | 5569 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2010JT30K0 | RES 30K OHM 5% 3/4W 2010 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW251280K6FKEGHP | RES SMD 80.6K OHM 1% 1.5W 2512 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTE10K7 | RES 10.7K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2ATTD1651F | RES 1.65K OHM 1% 1W 0805 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD9313D | RES 931K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1210499KFKTA | RES SMD 499K OHM 1% 1/2W 1210 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10898 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10706 | $0.10706 |
| 5000 | $0.10220 | $511 |
| 10000 | $0.09952 | $995.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.