Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG1608P-1271-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608P-1271-D-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.27KOHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG1608P-1271-D-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG1608P-1271-D-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.27 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-8ENF4640V | RES SMD 464 OHM 1% 1/4W 1206 | 3598 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSSH2512JT6L00 | RES 0.006 OHM 5% 3W 2512 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KRL1220E-M-R120-F-T5 | RES 0.12 OHM 1% 1/2W 0805 | 7401 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1780B10 | RES 178 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BKE19R1 | RES 19.1 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-6ENF17R8V | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/8W 0805 | 10638 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0603DRE0739KL | RES SMD 39K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2292F25 | RES 22.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRC0768R1L | RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD80R6C25 | RES 80.6 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTE10R5 | RES 10.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W43R0GEC | RES SMD 43 OHM 2% 1.5W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR04X473 JTL | RES 47K OHM 5% 1/16W 0402 | 10935 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10856 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02048 | $0.02048 |
| 5000 | $0.02048 | $102.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.