Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPU0805249RAZEN00 |
| LIXINC Part # | TNPU0805249RAZEN00 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 249 OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPU0805249RAZEN00 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPU0805249RAZEN00 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPU e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 249 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC1005F2R74CS | RES 2.74 OHM 1% 1/16W 0402 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD80R6F25 | RES 80.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-8871-B-T1 | RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1W 1206 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC07150KL | RES SMD 150K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD1181D | RES 1.18K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1542C25 | RES 15.4K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF2010JK-07360RL | RES SMD 360 OHM 5% 3/4W 2010 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1450F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRE0710R7L | RES SMD 10.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD4020F25 | RES 402 OHM 1% 1/8W 0805 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1653C10 | RES 165K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0402FR-0748K7L | RES SMD 48.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD51R7B10 | RES 51.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10821 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22876 | $1.22876 |
| 1000 | $1.22876 | $1228.76 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.