Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0402FRE0710K5L |
| LIXINC Part # | RT0402FRE0710K5L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 10.5K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0402FRE0710K5L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0402FRE0710K5L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 10.5 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.014" (0.35mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD2982A05 | RES 29.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1ETTP102G | RES 1K OHM 2% 1/8W 0402 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRE182K | RES SMD 1% 1W MELF | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0805FR-071M07L | RES SMD 1.07M OHM 1% 1/8W 0805 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2583A25 | RES 258K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D3003V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 30 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218FK-0736KL | RES SMD 36K OHM 1W 1812 WIDE | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-3011-W-T1 | RES SMD 3.01KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805237KFKEAHP | RES SMD 237K OHM 1% 1/2W 0805 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC0731R6L | RES SMD 31.6 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-3EKF3013V | RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603 | 1239 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121030K0FKTA | RES SMD 30K OHM 1% 1/2W 1210 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1151D25 | RES 1.15K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 17926 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00832 | $83.2 |
| 30000 | $0.00731 | $219.3 |
| 50000 | $0.00696 | $348 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.