Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AA0402FR-071K15L |
| LIXINC Part # | AA0402FR-071K15L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.15K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AA0402FR-071K15L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AA0402FR-071K15L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AA |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.15 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.015" (0.37mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0805CRC07137RL | RES SMD 137 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0201JR-0712KL | RES SMD 12K OHM 5% 1/20W 0201 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD24R0F | RES 24 OHM 1% 1/4W 0805 | 5438 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 73L4R24F | RES 0.24 OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0402300RJNEDHP | RES SMD 300 OHM 5% 1/5W 0402 | 2388 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DTC17K8 | RES 17.8K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12107R15FNEA | RES SMD 7.15 OHM 1% 1/2W 1210 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5-2176094-5 | RES SMD 442K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1772 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW02012R67FXED | RES SMD 2.67 OHM 1% 1/20W 0201 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DKE360R | RES 360 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805DR-0780K6L | RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0402348RFKTD | RES SMD 348 OHM 1% 1/16W 0402 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y406315K0000Q0W | RES SMD 15K OHM 0.02% 1/2W 1206 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10908 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00605 | $0.00605 |
| 10000 | $0.00578 | $57.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.