Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | WSL1206R0390FEB |
| LIXINC Part # | WSL1206R0390FEB |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.039 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | WSL1206R0390FEB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | WSL1206R0390FEB |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | WSL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 39 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Element |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±75ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 170°C |
| қаптама / қорап: | - |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.035" (0.89mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| WK73S3ATTE2R05F | RES 2.05 OHM 1% 1.5W 2512 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RLP73V3AR010FTDF | RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 | 5948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR731JTTDR10J | CURRENT SENSE RESISTOR | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD9102F | RES 91K OHM 1% 1/3W 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1761B10 | RES 1.76K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1181D10 | RES 1.18K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120629R4FKEAC | RES 29.4 OHM 1% 1/4W 1206 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W20R0JWB | RES SMD 20 OHM 5% 1.5W 0603 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD6040D10 | RES 604 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1350D25 | RES 135 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0402FR-0768R1L | RES SMD 68.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD2462A10 | RES 24.6K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD50R5C50 | RES 50.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10894 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42000 | $0.42 |
| 1000 | $0.42000 | $420 |
| 2000 | $0.41053 | $821.06 |
| 5000 | $0.40263 | $2013.15 |
| 10000 | $0.39316 | $3931.6 |
| 25000 | $0.38211 | $9552.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.