Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF1210FR-0738K3L |
| LIXINC Part # | AF1210FR-0738K3L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 38.3K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF1210FR-0738K3L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF1210FR-0738K3L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 38.3 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| M55342H12B51G0RWS | RES SMD 51 OHM 2% 1/10W 0603 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD9761D | RES 9.76K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3440F100 | RES 344 OHM 1% 1/4W 1206 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y11211K10000B9L | RES SMD 1.1KOHM 0.1% 1/4W J LEAD | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DKE475R | RES 475 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1520D100 | RES 152 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD7870B10 | RES 787 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD3300B | RES 330 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A2K55BTD | RES 2.55 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD1272C | RES 12.7K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD61R2A10 | RES 61.2 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2180B05 | RES 218 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1422C25 | RES 14.2K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10904 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03678 | $0.03678 |
| 5000 | $0.03511 | $175.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.