Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW201064K9FKEFHP |
| LIXINC Part # | CRCW201064K9FKEFHP |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 64.9K OHM 1% 1W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW201064K9FKEFHP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW201064K9FKEFHP |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW-HP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 64.9 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CR0402-JW-681GLF | RES SMD 680 OHM 5% 1/16W 0402 | 13683 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080512K0FKEAC | RES 12K OHM 1% 1/8W 0805 | 21046 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-FX-15R8ELF | RES SMD 15.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD4073F100 | RES 407K OHM 1% 1/8W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ73C2B57R6BTD | RES 57.6 OHMS 0.1% 0.4W 1206 | 10767 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP5490F | RES 549 OHM 1% 1/10W 0402 | 32890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08055R60FKTA | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12187R50FKEKHP | RES SMD 7.5 OHM 1% 1.5W 1218 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603DR-07665RL | RES SMD 665 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRD074K22L | RES SMD 4.22K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0603BRD07140RL | RES SMD 140 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD8663B25 | RES 866K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-071R15L | RES SMD 1.15 OHM 1% 1/4W 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10810 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14128 | $0.14128 |
| 4000 | $0.14128 | $565.12 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.