Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CR024372F |
| LIXINC Part # | CR024372F |
| Өндіруші | Meritek |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 43.7K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CR024372F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CR024372F |
| Бренд: | Meritek |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Meritek |
| сериясы: | CR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 43.7 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT1206CRE072K37L | RES SMD 2.37KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD54R2B50 | RES 54.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805732KFKTA | RES SMD 732K OHM 1% 1/8W 0805 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD7231D50 | RES 7.23K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL3AR051FTDG | RES 0.051 OHM 1% 1W 2512 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2522C10 | RES 25.2K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD8871A25 | RES 8.87K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE251239L0JNEA | RES 0.039 OHM 5% 2W 2512 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D6200V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 62 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08058R20FKEA | RES SMD 8.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 24928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00603E2342BST1 | RES SMD 23.4K OHM 0.1% 3/8W 0603 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD45R9D50 | RES 45.9 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT2512FK-070R47L | RES 0.47 OHM 1% 1W 2512 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10905 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02845 | $0.02845 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.