Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RMCF2512JT180R |
| LIXINC Part # | RMCF2512JT180R |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 180 OHM 5% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RMCF2512JT180R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RMCF2512JT180R |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RMCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 180 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SMA-A0102FTDL220R | RES 220 OHM 1% 0.3W MELF 0102 | 15820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030D3169DP500 | RES 31.6 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD4322A10 | RES 43.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM10F3743CT | RES SMD 374K OHM 1% 1/8W 0805 | 20821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210WRD073K83L | RES SMD 3.83KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRB0793R1L | RES SMD 93.1 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR023573F | RES SMD 357K OHM 1% 3/4W 2010 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTE4K53 | RES 4.53K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTE120R | RES 120 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP2202F | RES 22K OHM 1% 1/10W 0402 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1870B50 | RES 187 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL0406365KFKEA | RES SMD 365K OHM 1/4W 0604 WIDE | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U3RD2871V | RES 2.87K OHM 0.5% 1/10W 0603 SM | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16528 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 4000 | $0.03584 | $143.36 |
| 8000 | $0.03259 | $260.72 |
| 12000 | $0.03041 | $364.92 |
| 28000 | $0.02889 | $808.92 |
| 100000 | $0.02814 | $2814 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.