Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RMCF0402FT243K |
| LIXINC Part # | RMCF0402FT243K |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 243K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RMCF0402FT243K ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RMCF0402FT243K |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RMCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 243 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCU08050D5101BP500 | RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3APB112V | RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 4557 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ETTD62R0F | RES 62 OHM 1% 1/2W 1210 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR18ERTJ915 | RES SMD 9.1M OHM 5% 1/4W 1206 | 3911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S03F25R5V | RES SMD 25.5 OHM 1% 1/10W 0603 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1005V-511-B-T5 | RES SMD 510 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08051K78BETY | RES 1.78K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218360KJNEK | RES SMD 360K OHM 5% 1W 1218 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD59R0F25 | RES 59 OHM 1% 1/4W 1210 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1013C25 | RES 101K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRD0751KL | RES SMD 51K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603174RFKEAHP | RES SMD 174 OHM 1% 1/3W 0603 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K5100FBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 2147484607 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00156 | $15.6 |
| 30000 | $0.00137 | $41.1 |
| 50000 | $0.00126 | $63 |
| 100000 | $0.00123 | $123 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.