Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-FR-07383RL |
| LIXINC Part # | TC164-FR-07383RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 383 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-FR-07383RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-FR-07383RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 383 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 767165181AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161333GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141154GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 150K OHM 14SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083823JP | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 1131 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V361JX | RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0404 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0658QQ9W | SMNZ 1K/5K/5K/1K TCR0.2 Q Q S W | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012A-102/503-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083122JP | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-120LF | RES ARRAY 8 RES 12 OHM 16DIP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-331LF | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J302CT | RESARRAY0603X4 5% 3K OHM | 100869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-2702F4LF | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 18961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-202 | RES ARRAY 3 RES 2K OHM 6SIP | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10967 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.