Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ORNTA5000BT1 |
| LIXINC Part # | ORNTA5000BT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ORNTA5000BT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ORNTA5000BT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | ORN |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 500 |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.01% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±5ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.068" (1.73mm) |
| ORNV20025001TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0763K4L | RES ARRAY 4 RES 63.4K OHM 0804 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07619KL | RES ARRAY 2 RES 619K OHM 0606 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-153 | RES ARRAY 10 RES 15K OHM 20SOIC | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-07680RL | RES ARRAY 2 RES 680 OHM 0404 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ624CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07481RL | RES ARRAY 4 RES 481 OHM 1206 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163123GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-101-332LF | RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SIP | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0710KE | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC04A03560RGEK | RES ARRAY 2 RES 560 OHM 4SIP | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0718R2L | RES ARRAY 2 RES 18.2 OHM 0606 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-253 | RES ARRAY 8 RES 25K OHM 16DIP | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10988 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.36990 | $1.3699 |
| 1000 | $1.31325 | $1313.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.