Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4814P-2-202 |
| LIXINC Part # | 4814P-2-202 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 13 RES 2K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4814P-2-202 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4814P-2-202 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 13 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 4816P-2-123LF | RES ARRAY 15 RES 12K OHM 16SOIC | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V130JV | RES ARRAY 2 RES 13 OHM 0606 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ154CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141121GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 120 OHM 14SOIC | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P08318K0JTA | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160310K0GEA | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 1291 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-292 | RES ARRAY 4 RES 2.9K OHM 8SIP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161470GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0207QT9U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0775KL | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 1206 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-10KBWT | SFERNICE THIN FILMS | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 2012 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT180R | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10867 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45220 | $0.4522 |
| 2000 | $0.44200 | $884 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.