Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | VSSR2001202JTF |
| LIXINC Part # | VSSR2001202JTF |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 19 RES 2K OHM 20SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | VSSR2001202JTF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | VSSR2001202JTF |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | VSSR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 19 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SSOP |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.76mm) |
| EXB-24V110JX | RES ARRAY 2 RES 11 OHM 0404 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF168DJT1K00 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V182JV | RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 | 25734 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-184LF | RES ARRAY 3 RES 180K OHM 6SIP | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161822GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50022002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-683J4LF | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 1206 | 29598 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K6L | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163332GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-471LF | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14DIP | 2127 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-124 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 8SIP | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA5000AT5 | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8VDFN | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASN1002S1002P1AT | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606 | 3121 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10808 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85120 | $0.8512 |
| 2500 | $0.81600 | $2040 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.