Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM062PJ241CS |
| LIXINC Part # | RM062PJ241CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM062PJ241CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM062PJ241CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 240 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| PRA100I4-20KBLBT | SFERNICE THIN FILMS | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-100 | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16SOIC | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0560BA9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20011002T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A01330RGEJ | RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 746X101272JP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 1206 | 5513 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07680KL | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP160122K0GE04 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16DIP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-161LF | RES ARRAY 9 RES 160 OHM 10SIP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-181LF | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 8SIP | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A0182K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 82K OHM 10SIP | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-391LF | RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTA5002BT1 | RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10849 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07002 | $0.07002 |
| 200000 | $0.02238 | $4476 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.