Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-JR-07820RL |
| LIXINC Part # | YC248-JR-07820RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-JR-07820RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-JR-07820RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 820 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| 4416P-2-331 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0715RL | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-074K87L | RES ARRAY 4 RES 4.87K OHM 1206 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ222CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M8340108K1002GGD03 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 1087 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-681J8LF | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-332LF | RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 10SIP | 3989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-394LF | RES ARRAY 5 RES 390K OHM 6SIP | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0730KL | RES ARRAY 8 RES 30K OHM 1606 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C1631502FP | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2506 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07976RL | RES ARRAY 2 RES 976 OHM 0606 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-0716RL | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 2012 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-072K7L | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 16183 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11000 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03202 | $0.03202 |
| 5000 | $0.03202 | $160.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.