Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4420P-2-472 |
| LIXINC Part # | 4420P-2-472 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4420P-2-472 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4420P-2-472 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 4.7k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 19 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| CN34J204CT | RESARRAY0603X4 5% 200K OHM | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A0110K0GPA | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 2785 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163563GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-682LF | RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14DIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-331 | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14DIP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR04MRAPJ100 | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083300JP | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07160RL | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 2012 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012B-103/103-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0805 | 32214 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ330CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07365KL | RES ARRAY 8 RES 365K OHM 1606 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BCMS8E-4#PBF | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP | 1661 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-391LF | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 8SIP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10877 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.70490 | $0.7049 |
| 1500 | $0.68900 | $1033.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.