Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-38V333JV |
| LIXINC Part # | EXB-38V333JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-38V333JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-38V333JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4816P-2-753LF | RES ARRAY 15 RES 75K OHM 16SOIC | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07169KL | RES ARRAY 4 RES 169K OHM 1206 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-161/261 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR15ERRPJ333 | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141105GP | RES ARRAY 13 RES 1M OHM 14SOIC | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V393JX | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 0804 | 5416 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-122 | RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 6SIP | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-391 | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A031K00GEJ | RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V681JV | RES ARRAY 2 RES 680 OHM 0606 | 17864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-2491F4LF | RES ARRAY 4 RES 2.49K OHM 1206 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-A10P392J | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 2512 | 6957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-471LF | RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 137744 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01020 | $51 |
| 10000 | $0.00915 | $91.5 |
| 25000 | $0.00840 | $210 |
| 50000 | $0.00789 | $394.5 |
| 125000 | $0.00771 | $963.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.