Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-JR-07360KL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-07360KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 360K OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-JR-07360KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-JR-07360KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 360k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| YC122-FR-0720RL | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768205361AP | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A031K20GEK | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 8SIP | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-071K8L | RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163183GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 18K OHM 16SOIC | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V273JV | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 12318 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0756RL | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1206 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143102GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AIMS8E-2#PBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 1021 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-131 | RES ARRAY 8 RES 130 OHM 16DIP | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V180JV | RES ARRAY 2 RES 18 OHM 0606 | 42748 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-152LF | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0776K8L | RES ARRAY 2 RES 76.8K OHM 0606 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.