Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-FR-071K87L |
| LIXINC Part # | YC162-FR-071K87L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 1.87K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-FR-071K87L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-FR-071K87L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1.87k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| YC324-FK-0715KL | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 2012 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143683GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV25021002UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J822CT | RESARRAY0402X4 5% 8.2K OHM | 150994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0716RL | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 0804 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0191QT0R | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-07120RL | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1606 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT11K0 | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ162CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161273GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07576KL | RES ARRAY 4 RES 576K OHM 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-1-104 | RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SOIC | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0204QT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10916 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.