Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT10-473J4LF |
| LIXINC Part # | CAT10-473J4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT10-473J4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT10-473J4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT10 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0804 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| 4610H-101-102LF | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT5K10 | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07511KL | RES ARRAY 4 RES 511K OHM 2012 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV25025001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-202 | RES ARRAY 19 RES 2K OHM 20SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07301KL | RES ARRAY 4 RES 301K OHM 2012 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-564 | RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16DIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-153LF | RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-42K2BPT | RMKM S816 42K2 0.1% 0.02% TR | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC14031M00GEA | RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07180KL | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0751KL | RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV202JV | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1506 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14812 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20000 | $0.2 |
| 10000 | $0.06864 | $686.4 |
| 30000 | $0.06630 | $1989 |
| 50000 | $0.06500 | $3250 |
| 100000 | $0.06438 | $6438 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.