Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y1521V0183VV0L |
| LIXINC Part # | Y1521V0183VV0L |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 400 OHM 8SMD |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y1521V0183VV0L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y1521V0183VV0L |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | SMNH |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 400 |
| төзімділік: | ±0.005% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.005% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.5ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SMD, Gull Wing |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.520" L x 0.295" W (13.21mm x 7.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.180" (4.57mm) |
| MNR14ERAPJ130 | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 1206 | 10828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083220GP | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07140RL | RES ARRAY 8 RES 140 OHM 1606 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT7K60 | RES ARRAY 4 RES 7.6K OHM 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AHMS8E-1#PBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-2002F4LF | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 4963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0730RL | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ303CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216B-102/253-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752101332GPTR7 | RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0729R4L | RES ARRAY 4 RES 29.4 OHM 0804 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-124LF | RES ARRAY 9 RES 120K OHM 10SIP | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083472JP | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 | 122068 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10835 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $46.44360 | $46.4436 |
| 250 | $43.65000 | $10912.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.