Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4420P-2-271LF |
| LIXINC Part # | 4420P-2-271LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 19 RES 270 OHM 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4420P-2-271LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4420P-2-271LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 270 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 19 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| RAVF104DFT36K0 | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 0804 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-071K05L | RES ARRAY 8 RES 1.05K OHM 1606 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-390LF | RES ARRAY 9 RES 39 OHM 10SIP | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07330RL | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-071K5L | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2012 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ113CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161331GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-101-502LF | RES ARRAY 9 RES 5K OHM 10SIP | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163391GP | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC | 1421 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-071ML | RES ARRAY 2 RES 1M OHM 0404 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07402KL | RES ARRAY 2 RES 402K OHM 0606 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-472LF | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 3019 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07750RL | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 1206 | 10550 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10873 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.79002 | $0.79002 |
| 1500 | $0.68900 | $1033.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.