Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-FR-073K48L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-073K48L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 3.48K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-FR-073K48L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-FR-073K48L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3.48k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| TC124-FR-0784R5L | RES ARRAY 4 RES 84.5 OHM 0804 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-222J4LF | RESARRAYA 4X0603 2K2 5% 63MW CON | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0191AT9U | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J101CT | RESARRAY0402X4 5% 100 OHM | 20907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT2K70 | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-121LF | RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07953KL | RES ARRAY 2 RES 953K OHM 0606 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163000XPTR13 | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-270 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14DIP | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14DIP | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083822JP | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 0804 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0004BT9R | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1505 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC16014K75FEA | RES ARRAY 15 RES 4.75KOHM 16SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.