Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RF062PJ912CS |
| LIXINC Part # | RF062PJ912CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RF062PJ912CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RF062PJ912CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 9.1k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| AF164-FR-07220RL | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0712R7L | RES ARRAY 4 RES 12.7 OHM 1206 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA5001CT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07732RL | RES ARRAY 4 RES 732 OHM 1206 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07267KL | RES ARRAY 4 RES 267K OHM 1206 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163822GP | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0710K7L | RES ARRAY 4 RES 10.7K OHM 0804 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07121KL | RES ARRAY 4 RES 121K OHM 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| USVD2-B10M-010-02 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 4SIP | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609H-101-332LF | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V150JV | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206 | 14629 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0747RL | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07430KL | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10972 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06464 | $0.06464 |
| 200000 | $0.02066 | $4132 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.