Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF164-FR-0738R3L |
| LIXINC Part # | AF164-FR-0738R3L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 38.3 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF164-FR-0738R3L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF164-FR-0738R3L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 38.3 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 4816P-T01-681LF | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0712R4L | RES ARRAY 4 RES 12.4 OHM 2012 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT20R0 | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161270GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0714K7L | RES ARRAY 4 RES 14.7K OHM 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07255RL | RES ARRAY 4 RES 255 OHM 1206 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-R2R-104LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16SOIC | 2918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-124 | RES ARRAY 15 RES 120K OHM 16DIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-112/112 | RES NETWORK 12 RES 1.1K OHM 8SIP | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V132JX | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 0804 | 1811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08C034K70GEJ | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP16012K70GE04 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16DIP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07910RL | RES ARRAY 4 RES 910 OHM 0804 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10942 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.