Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-JR-07510KL |
| LIXINC Part # | YC162-JR-07510KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-JR-07510KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-JR-07510KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 510k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| YC324-JK-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 2012 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V274JX | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 1608 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPM10019001AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143221GP | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0762KL | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-301 | RES ARRAY 15 RES 300 OHM 16SOIC | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C01680RGEJ | RES ARRAY 9 RES 680 OHM 10SIP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0002BA9R | RES NETWORK 2 RES 5K OHM 1610 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012B-102/503-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768143472GP | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07274RL | RES ARRAY 4 RES 274 OHM 2012 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V1R5JV | RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 1206 | 5963 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10842 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01258 | $0.01258 |
| 5000 | $0.00836 | $41.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.