Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-2202F4LF |
| LIXINC Part # | CAT16-2202F4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-2202F4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-2202F4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 22k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 768201224GP | RES ARRAY 19 RES 220K OHM 20SOIC | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-122LF | RES ARRAY 19 RES 1.2K OHM 20SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07324RL | RES ARRAY 8 RES 324 OHM 1606 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-363J4LF | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 1206 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0756KL | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 0804 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-104-221/331L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-102LF | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50025001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-473JALF | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206 | 4942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766145181APTR13 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-3K3DBT | SFERNICE THIN FILMS | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV304JV | RES ARRAY 8 RES 300K OHM 1506 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07365RL | RES ARRAY 8 RES 365 OHM 1606 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10812 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26000 | $0.26 |
| 5000 | $0.05501 | $275.05 |
| 10000 | $0.05274 | $527.4 |
| 25000 | $0.05170 | $1292.5 |
| 50000 | $0.05121 | $2560.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.