Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC124-FR-077R5L |
| LIXINC Part # | YC124-FR-077R5L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC124-FR-077R5L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC124-FR-077R5L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 7.5 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| 4816P-T01-560 | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 16SOIC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X043220JP | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S04356R0JTA | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0606 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A014K70GEK | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1603150RGEA | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F4701CT | RESARRAY0603X4 1% 4.70K OHM | 90815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-391 | RES ARRAY 5 RES 390 OHM 10SIP | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-331 | RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP | 1227 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07330RL | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1606 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA5000CT1 | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-221LF | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP | 4758 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1603180RGEA | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J183CT | RESARRAY0603X4 5% 18K OHM | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10807 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03737 | $0.03737 |
| 10000 | $0.03737 | $373.7 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.