Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4416P-T01-473 |
| LIXINC Part # | 4416P-T01-473 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4416P-T01-473 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4416P-T01-473 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| Y1747V0205QQ0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0005TQ0R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063334P | RES ARRAY 3 RES 330K OHM 6SIP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161681GP | RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08A03220RGEJ | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0761R9L | RES ARRAY 4 RES 61.9 OHM 1206 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-3-501/501 | RES NTWRK 24 RES 500 OHM 14SOIC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0008QT0U | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-274 | RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14DIP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-472 | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753101512GP | RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SRT | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-220J2LF | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-202LF | RES ARRAY 5 RES 2K OHM 6SIP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10841 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75810 | $0.7581 |
| 2000 | $0.72675 | $1453.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.