Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF104DFT5K60 |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT5K60 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF104DFT5K60 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF104DFT5K60 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 5.6k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 768163682GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0716RL | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-221JALF | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1608 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07110KL | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 0804 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083471JP | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163153GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50012502TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08B0310K0FEK | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-390LF | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 8SIP | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-184JALF | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 1608 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161564GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC14012K20GEA | RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-104-332/472L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.