Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MPMT10012002BT1 |
| LIXINC Part # | MPMT10012002BT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MPMT10012002BT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MPMT10012002BT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | MPM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 1k, 20k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.1% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±2ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23 |
| өлшем / өлшем: | 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.040" (1.02mm) |
| 766161122GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161184GP | RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-302J4LF | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 0804 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-181LF | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141181GP | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-182LF | RES ARRAY 3 RES 1.8K OHM 6SIP | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A032K20GPA | RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-074K02L | RES ARRAY 8 RES 4.02K OHM 1606 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-102 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07226KL | RES ARRAY 8 RES 226K OHM 1606 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-560JALF | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-392LF | RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 6SIP | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-076K04L | RES ARRAY 4 RES 6.04K OHM 0804 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10977 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63340 | $2.6334 |
| 1000 | $2.49480 | $2494.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.