Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MSP10A03100RFEJ |
| LIXINC Part # | MSP10A03100RFEJ |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MSP10A03100RFEJ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MSP10A03100RFEJ |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | MSP |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 100 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4605X-101-152LF | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 5SIP | 2194 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609M-101-101LF | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F6201CT | RESARRAY0603X4 1% 6.2K OHM | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X043820JP | RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07160KL | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161272GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V244JV | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-101-103 | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V393JV | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 | 18719 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-07220RL | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16A-22R1F4LF | RESARRAYA 4X0603 22R1 1% 63MW CO | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AIMS8E-3#TRPBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-270LF | RES ARRAY 5 RES 27 OHM 10SIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10954 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.45000 | $3.45 |
| 264 | $3.45000 | $910.8 |
| 506 | $3.16251 | $1600.23006 |
| 1012 | $2.89800 | $2932.776 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.