Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y1747V0023BA9U |
| LIXINC Part # | Y1747V0023BA9U |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y1747V0023BA9U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y1747V0023BA9U |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | SMNZ |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 500 |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.05% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.073" (1.86mm) |
| CAT25-151JALF | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1608 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-20KBBT | SFERNICE THIN FILMS | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-4702F4LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 1319 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-104-161/241L | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4614X-101-473LF | RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SIP | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-154LF | RES ARRAY 3 RES 150K OHM 6SIP | 2650 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163151GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC122-JR-071ML | RES ARRAY 2 RES 1M OHM 0404 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C0147R0GEJ | RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SIP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77081152P | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP | 1972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161222GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-681 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 2454 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V1R5JX | RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 0804 | 29624 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.90180 | $17.9018 |
| 1000 | $16.15200 | $16152 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.