Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-073K9L |
| LIXINC Part # | TC124-FR-073K9L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-073K9L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-073K9L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3.9k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 741X163471JP | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1506 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0788K7L | RES ARRAY 8 RES 88.7K OHM 1606 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07365KL | RES ARRAY 4 RES 365K OHM 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0751RL | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 4843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 745C101102JP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512 | 15743 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T03-262/362 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08B05191AGPA | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K32L | RES ARRAY 2 RES 3.32K OHM 0606 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K92L | RES ARRAY 2 RES 3.92K OHM 0606 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07453RL | RES ARRAY 4 RES 453 OHM 1206 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-273 | RES ARRAY 19 RES 27K OHM 20SOIC | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ2R2 | RES ARRAY 4 RES 2.2 OHM 1206 | 5721 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141332GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10905 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.