Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766161224GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766161224GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766161224GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766161224GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 220k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| EXB-V8V110JV | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141124GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 120K OHM 14SOIC | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V202JX | RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0404 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C08315R0FP | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0804 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-510 | RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14DIP | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-27R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-500 | RES ARRAY 19 RES 50 OHM 20SOIC | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-3-161/241 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-563 | RES ARRAY 19 RES 56K OHM 20SOIC | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-102-474LF | RES ARRAY 2 RES 470K OHM 4SIP | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BHMS8E-1#PBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V4R7JV | RES ARRAY 2 RES 4.7 OHM 0606 | 5281 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-331 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16DIP | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10908 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.