Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-JR-076K2L |
| LIXINC Part # | YC248-JR-076K2L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 6.2K OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-JR-076K2L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-JR-076K2L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 6.2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC162-FR-0715R8L | RES ARRAY 2 RES 15.8 OHM 0606 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07300RL | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V151JV | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206 | 94892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT100K | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF324DZT0R00 | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 2012 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ152CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-153LF | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 9SIP | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T01-333 | RES ARRAY 10 RES 33K OHM 20SOIC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT10K0 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 130933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V161JX | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 0804 | 25532 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0722R6L | RES ARRAY 4 RES 22.6 OHM 1206 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753091104GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT | 3330 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP1603100KFE04 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10844 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03202 | $0.03202 |
| 5000 | $0.03202 | $160.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.