Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 768163562GPTR13 |
| LIXINC Part # | 768163562GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 768163562GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 768163562GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 768 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 5.6k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| RAVF104DJT1K20 | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-Q16P102J | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 1506 | 1905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-751J4LF | RESARRAYA 4X0603 750R 5% 63MW CO | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 246379 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141331GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-392LF | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 8SIP | 2434 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-822 | RES ARRAY 3 RES 8.2K OHM 6SIP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V43R2FX | RES ARRAY 2 RES 43.2 OHM 0404 | 8843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V361JV | RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0606 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0008QT9R | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-131JALF | RES ARRAY 8 RES 130 OHM 1608 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-390 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-154 | RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10887 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.