Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4416P-1-820 |
| LIXINC Part # | 4416P-1-820 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4416P-1-820 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4416P-1-820 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 82 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| 4610X-101-225LF | RES ARRAY 9 RES 2.2M OHM 10SIP | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0710K5L | RES ARRAY 4 RES 10.5K OHM 1206 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07294RL | RES ARRAY 4 RES 294 OHM 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-561LF | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SIP | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V332JX | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804 | 20826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07732KL | RES ARRAY 4 RES 732K OHM 1206 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07196KL | RES ARRAY 4 RES 196K OHM 1206 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0196BT0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J7R5CT | RESARRAY0402X4 5% 7.5 OHM | 40831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-392J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 1506 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A0318R0GEJ | RES ARRAY 3 RES 18 OHM 6SIP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163562GP | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16SOIC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-50KBWNT | SFERNICE THIN FILMS | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 1500 | $0.65000 | $975 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.