Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4610X-AP1-333LF |
| LIXINC Part # | 4610X-AP1-333LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4610X-AP1-333LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4610X-AP1-333LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Tape & Box (TB) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 33k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 9 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| 4308M-101-124 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 8SIP | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07249RL | RES ARRAY 4 RES 249 OHM 1206 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07120KL | RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0606 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-T02-332 | RES ARRAY 17 RES 3.3K OHM 18SOIC | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07887RL | RES ARRAY 4 RES 887 OHM 1206 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0715RE | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0804 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0712KL | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0718KL | RES ARRAY 8 RES 18K OHM 1606 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF324DJT51R0 | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2012 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-222 | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-270 | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091681GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 9SRT | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0782KL | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1206 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10912 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20216 | $0.20216 |
| 5000 | $0.15780 | $789 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.