Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-510J8LF |
| LIXINC Part # | CAY16-510J8LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-510J8LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-510J8LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 51 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1506 |
| өлшем / өлшем: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| EXB-N8V330JX | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 | 162367 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-333 | RES ARRAY 19 RES 33K OHM 20SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ121CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-0712K4L | RES ARRAY 4 RES 12.4K OHM 1206 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0730KL | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 1206 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0716R5L | RES ARRAY 4 RES 16.5 OHM 2012 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163472GP | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V471JV | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606 | 20640 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10015001CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0727RL | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 1206 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J102CT | RESARRAY0402X4 5% 1K OHM | 620887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0735K7L | RES ARRAY 4 RES 35.7K OHM 0804 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752083472GP | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37000 | $0.37 |
| 10000 | $0.04216 | $421.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.