Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM062PJ333CS |
| LIXINC Part # | RM062PJ333CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM062PJ333CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM062PJ333CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| RMKMS816-50KBB | SFERNICE THIN FILMS | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-152JALF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1608 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160312K0GEA | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC | 2120 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-104-181/271L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07100KL | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RACF164DFT10K0 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0738R3L | RES ARRAY 4 RES 38.3 OHM 0804 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT3R30 | RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-5KBB | SFERNICE THIN FILMS | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP140133K0GE04 | RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14DIP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07100RL | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 38171 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-0727KL | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 2012 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141182GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10992 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07002 | $0.07002 |
| 200000 | $0.02238 | $4476 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.