Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF164-FR-071K82L |
| LIXINC Part # | AF164-FR-071K82L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 1.82K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF164-FR-071K82L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF164-FR-071K82L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1.82k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 4310R-101-683LF | RES ARRAY 9 RES 68K OHM 10SIP | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-101-122LF | RES ARRAY 3 RES 1.2K OHM 4SIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMA10015002AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 1426 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163333GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT3K00 | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 1206 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-076K04L | RES ARRAY 2 RES 6.04K OHM 0606 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-181LF | RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07665RL | RES ARRAY 4 RES 665 OHM 2012 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-071K1L | RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-2702F4LF | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 5880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0719R1L | RES ARRAY 4 RES 19.1 OHM 1206 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-2-151 | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14DIP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-392 | RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 8SIP | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10853 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.