Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-3R0J4LF |
| LIXINC Part # | CAT16-3R0J4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-3R0J4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-3R0J4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.55mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4610X-101-393LF | RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0741K2L | RES ARRAY 4 RES 41.2K OHM 2012 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141184GP | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NOMCT16032002CT1 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768203470GP | RES ARRAY 10 RES 47 OHM 20SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216A-103/303-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 745C101152JP | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 2512 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V124JV | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206 | 23673 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0198BA9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC14011M00GEA | RES ARRAY 13 RES 1M OHM 14SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-684 | RES ARRAY 3 RES 680K OHM 6SIP | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-331LF | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC | 1051 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-823 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10946 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03240 | $0.0324 |
| 5000 | $0.03240 | $162 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.